X
تبلیغات
زولا
می بی رنگی
  
 
 
آرشیو
 
سه‌شنبه 12 مهر‌ماه سال 1384

دوست عزیز وبلاگ نویسی کامنتی در پست قبلی من گذاشته بود که بدم نیومد اینجا جوابشو بدم. دیدن نظرات مخالف برام جالبه چون زمینه ای است برای شناخت  یک ادم و دیدگاه تازه.

دوست من همه ما ادما ضعفایی داریم و این خاص من و شما نیست . ضعیف و قوی –ثروتمند و دارا – مذهبی و لاییک  همه وهمه و خوب من هم حتما مثل بقیه هستم –اما شما با خواندن یک پست کوتاه به این نتیجه خیلی بزرگ رسیدی که میتوانی منو قضاوت کنی.

شکست هایی که داشتم یا خواهم داشت – باز هم تنها مال من با طرز تفکرم نیست.تمام انسانها با اعتقادات متفاوت و نگرشهای گوناگون به زندگی شکستها و ناکامیها و در مقابلش خوشبختیها و کامیابیهایی داشتند ودارند.دوست من شما که نگاهتون به زندگی همراه با تمایلات فاشیستی است ایا تا به حال شکست نداشتید؟

و اما در مورد ((علی))):من هیچ شناخت جدی و کلاسه شده ای از ایشون ندارم فقط از کودکی به عنوان اسطوره مردانگی در دینم از او شنیدم و حدود 4 سال پیش دریافتهای قلبی ازو گرفتم که دری به دنیای معنوی برایم باز کرد .انچه که پیش امد از دل بود.و ان زمان به تازی یا فارس بودن ایشون فکر نکردم چون دل عقل نمیشناسه .من به دلیل همان رمانتیک بودنم که اشاره کردید اول عاشق میشم بعد فکر میکنم. شاید  به این ترتیب راه به جایی نبرم اما باز با شناخت قلبی او توانستم یاد بگیرم :زود قضاوت نکنم/ خبیث نباشم/خود خواهی و زیاده خواهی را از خودم دور کنم . و بدون در نظر گرفتن نژاد و ملیت /همه انسانهای روی زمین را نگاه کنم و اگر از تفکری خوشم نیامد بدون زیر پا گذاشتن حق مسلم او برای ارائه نظراتش حتی در دنیای نت از کنارش بگذرم وبا رعایت دموکراسی به اعتقاداتش توهین نکنم.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 116130


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها